پرش به محتوا

سروین خان طباطبایی

SarvinStyle Codding

اندکی با سروین طباطبایی آشنا شوید

من سروین طباطبایی هستم. یک برنامه نویسی کهنه کار که دوست دارم تجربیات بیشتر از دو دهه برنامه نویسی را با علاقمندان به اشتراک بگذارم.

زمینه تخصصی من برنامه وب هست. از سال 80 در همین زمینه کار می کنم اما در کنار برنامه نویسی وب، من دوره مدیریت شبکه MCSA را گذارندم همچنین تجربه برنامه نویسی desktop و موبایل را هم دارم.

پس اگر شما دوست دارید برنامه نویسی را یاد بگیرید اما نمی دانید برنامه نویسی را از کجا شروع کنید حتما آموزشهای کانال یوتیوب من را دنبال کنید. و این وب سایت هم یک راهنمای راه برای شما است که بتوانید به ترتیب به آموزشها دسترسی داشته باشید. ضمنا سوالات ونظرات خود را علاوه بر یوتیوب از طریق همین سایت هم برای من ارسال کنید.

برنامه نویس از صفر سروین استایل

اگر دوست دارید برنامه نویس شوید اما نمی دانید برنامه نویسی چیست و باید برنامه نویسی را کجا شروع کرد حتما کانال یوتیوب سروین استایل را دنبال کنید. چون در آموزشهای صفر تا صد برنامه نویسی SarvinStyle Codding علاوه بر آموزش زبانها و تکنولوژی ها روز برنامه نویسی، تجربیاتم را با شما به اشتراک می گذارم. سعی می کنم راهنمای راه شما باشم تا در هر شرایطی هستید با کمی همت بتوانید برنامه نویسی را با لذت یادبگیرد. تا در آینده از طریق برنامه نویس بتوانید به درآمد بالایی برسید.

این ویدئو در مورد واقعیت های دنیای برنامه نویسی، چگونگی شروع برنامه نویسی، روش سریع یادگیری برنامه نویسی و نوشتن رزومه برنامه نویسی و … صحبت کردم. اگر می خواهید بدون مدرک دانشگاهی برنامه نویسی را یاد بگیرید و برنامه نویس موفق شوید، حتما به راهکارهای من گوش بدید. ضمنا پیشنهاد می کنم ویدئوی بعدی من که راجع برنامه نویسی تحت وب هست اینکه چی هست و برای اینکه برنامه نویس تحت وب بشید باید چه تکنولوژی هایی را با چه ترتیبی یاد بگیرد و … پس حتما این ویدئو را تماشا کنید.